Fartuchy medyczne dla mężczyzn

0
1412

Odpowiedni ubiór pracowników służby zdrowia ma bardzo duże znaczenie, ponieważ odpowiada za pierwsze wrażenie jakie wywołują oni u pacjentów, szczególnie tych najmłodszych. Ubiór personelu medycznego musi być także wygodny i funkcjonalny. Fartuchy medyczne męskie z wesołym nadrukiem na kieszonce to przykład innowacyjnego produktu, który ociepli wizerunek lekarza, pielęgniarza czy farmaceuty i sprawi, że pacjent nabierze zaufania do wykonywanych przez niego czynności.

Fartuchy medyczne dla mężczyzn – szczegółowy opis produktu

Fartuchy medyczne dla mężczyzn z nadrukiem to seria rozpinanych fartuchów z krótkimi rękawami oraz pojemnymi kieszeniami. Fartuchy występują w dwóch wersjach kolorystycznych: granatowej oraz białej. Fartuchy dla medyków wykonane zostały aż w 70% z bawełny, w 23% z poliestru oraz w 3% z elastanu. Taki skład sprawia, że fartuchy idealnie układają się na ciele, nie przylegając do niego, dzięki czemu gwarantują przewiewność oraz odpowiednie odprowadzanie ciepła na zewnątrz. Fartuchy dostępne są w rozmiarach: XS, S, M, L i XL.

Fartuchy dla mężczyzn wyposażone zostały w dwie głębokie, pojemne kieszenie, umiejscowione po bokach. Na jednej z kieszeni umieszczony został nadruk, który, w zależności od modelu, pasuje do różnego typu działalności medycznej. Dodatkowo na prawej piersi znajduje się mała kieszonka, która idealnie sprawdzi się do schowania małych przyrządów, które zawsze musimy mieć pod ręką.

Nieszablonowe rozwiązania

Nadruki na kieszonce fartuchów medycznych występują w kilku wersjach nawiązujących do konkretnych działów medycyny. Kieszonka na której znajduje się nadruk, posiada kolor biały, nawet jeśli fartuch jest granatowy. Fartuchy medyczne można dopasować do obuwia medycznego posiadającego nadruk z tej samej serii. Nadruk nawiązujący do pracy dentysty przedstawia radosne ząbki, natomiast nadruk, który nawiązuje do pracy położnych, przedstawia bociany noszące dzieci i niemowlęta w becikach. Mamy do wyboru także nadruk nawiązujący do badania RTG oraz uniwersalny nadruk pasujący do każdego miejsca pracy, przedstawiający małe, radosne sówki.

Szerokie zastosowanie

Fartuchy medyczne dla mężczyzn z nadrukiem nie są skierowane tylko do lekarzy, pielęgniarzy, farmaceutów, fizjoterapeutów, ale także do pracowników salonów kosmetycznych, fryzjerskich czy też pracowników placówek oświatowych. Fartuchy medyczne z nadrukiem to innowacyjne produkty, których zadaniem jest zapewnienie funkcjonalności, praktyczności osobom noszącym, ale także wzbudzenie pozytywnych emocji u osób postronnych. Kolorowe, wesołe nadruki sprawiają, że w ich otoczeniu pojawia się atmosfera spokoju i bezpieczeństwa. Dlatego nadruki te przeznaczone są do bycia wszędzie tam, gdzie mogą wywołać uśmiech na twarzach wielu osób.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ