Gdzie najlepiej wybrać się na kurs makijażu? Oferta Face Fabric

0
1920
Gdzie najlepiej wybrać się na kurs makijażu? Oferta Face Fabric

Zawód wizażystki jest obecnie bardzo modny i uznawany za jeden z najlepiej zarabiających. Wizażystka zazwyczaj na początku działa sama prowadząc własną działalność gospodarczą. To od niej zależą godziny jej pracy oraz ilość interesantów. Wchodząc na rynek musi zadbać o właściwą i trafną reklamę, aby pozyskać chętnych klientów. Wiele wizażystek po mniej więcej roku samodzielnej pracy zatrudnia dodatkową pomoc i rozwija swoją firmę. Praca, jako wizażystka dla wielu osób wydaje się być lekką i mało wyczerpującą czynnością. Jednak wiąże się ona z ciągłym staniem na nogach, pochylaniem się oraz niewygodną pozycją ciała.

W celu zostania profesjonalną wizażystką należy zrobić kurs makijażu, który nauczy, w jaki sposób malować i dobierać makijaż dla klientek. Dodatkowo podczas kursów makijażu przedstawiane są informacje odnośnie doboru kosmetyków właściwie do każdego typu cery. Na rynku współcześnie dostępnych jest wiele kursów makijażu, jednak jeśli chcemy dobrze nauczyć się swojego zawodu powinniśmy wybierać polecane i długoterminowe kursy. Podczas tego typu szkoleń można nauczyć się wizażu, analizy kolorystycznej oraz rozmaitych stylizacji.

Kurs makijażu Poznań – Face Fabric

Świetnym rozwiązaniem dla osób chcących nauczyć się wykonywania profesjonalnego makijażu jest kurs makijażu Poznań. Szkolenie oferuje firma Face Fabric, która jest prowadzona przez dwie siostry zajmujące się fotografią oraz wizażem. Obie dziewczyny posiadają ogromną wiedzę oraz doświadczenie w zakresie wizażu. Potrafią skutecznie nauczyć przeróżnych technik i stylizacji makijażu, a także są pomocne i sympatyczne. Kursy polecane są osobom, które pragną zająć się wizażem zawodowo.

W ofercie Face Fabric znajdziemy między innymi szkolenie z makijażu profesjonalnego I stopnia. Podczas kursu uczestnicy poznają zasady BHP istotne na stanowisku pracy wizażysty. Dowiadują się, w jaki sposób prowadzić stanowisko pracy, aby było bezpieczne i czyste. Kurs makijażu Poznań I stopnia pozwala zdobyć wiedzę z zastosowania i klasyfikacji kosmetyków oraz akcesoriów do makijażu. Uczy elementów plastyki, analizy kolorystycznej oraz zasad makijażu odpowiednich do każdego typu urody (dobór podkładu, modelaż twarzy, tuszowanie defektów, zasady malowania oczu). Tego tylko szkolenie trwa przez 7 godzin, a jego uwieńczeniem jest otrzymanie certyfikatu potwierdzającego ukończenie kursu.

Innym rodzajem kursu jest szkolenie z makijażu profesjonalnego II stopnia. Kurs ten zawiera więcej wiedzy teoretycznej i praktycznej. Uczy wykorzystywania nowych technik nakładania kosmetyków, a także ich właściwego doboru. Podczas kursu uczestnicy poznają, jak wykonać makijaż 3D, wieczorowy i dzienny. Dowiadują się również w jaki sposób malować brwi, kreski oraz szczegółowo zapoznają się z techniką smoky eses i metodą cut creuse.

Kurs makijażu Poznań to również możliwość nauki wykonywania określonego makijażu. Uczestnicy mogą skorzystać ze szkoleń z makijażu ślubnego, wieczorowego, Glow, Lady – dla dojrzałych kobiet. Dodatkowo zgłosić się mogą na kurs najnowszych technik stosowanych w makijażu lub dowolny kurs indywidualny. Ślubny, wieczorowy, lady lub glow kurs makijażu Poznań pozwala poznać uczestnikom najważniejsze kwestie, które należy zachować wykonując określony makijaż. Dodatkowo na zakończenie kursu osoby uczące się samodzielnie wykonują wybrany przez siebie makijaż na modelce, który oceniany jest przez osobą prowadzącą szkolenie. Tego typu rozwiązanie umożliwia poznanie wszystkich szczegółów odnośnie wykonywania konkretnego makijażu i daje gwarancję posiadania odpowiedniej wiedzy. W celu zapisania się na szkolenie lub uzyskania dodatkowych informacji należy zgłosić się do facefabric.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ