Ile kosztuje dieta pudełkowa na miesiąc i dlaczego warto po nią sięgnąć?

0
1205
dieta pudełkowa

Dieta pudełkowa jest to rodzaj diety, który pozyskuje coraz to większe grono zwolenników. Diety tego typu są popularne w większych miastach, ze względu na coraz mniejszą ilość czasu, jaką ludzie mają dla siebie. Na diecie pudełkowej, którą zamówisz przez stronę https://suvibox.pl/, otrzymujesz od firmy wybraną przez ciebie ilość posiłków przygotowaną na cały dzień. Nazwa diety pudełkowej wywodzi się z tego, że każdy z posiłków jest podawany w osobnym pudełku. Na każdym z nich znajduje się opis. Można tam znaleźć takie informacje jak, wartości odżywcze, co znajduje się w posiłku oraz ile posiada kalorii. Dieta pudełkowa jest to dieta idealna dla osób zapracowanych oraz aktywnych, które nie mają czasu na przygotowanie posiłków w domu.

Dlaczego warto sięgnąć po dietę pudełkową?

Jeżeli pracujesz, trenujesz oraz zajmujesz się domem, często nie wystarcza Ci czasu na przygotowanie posiłków. Dzięki diecie pudełkowej, zapomnisz o tym co to znaczy robienie jedzenia. Wszystkie posiłki są przygotowywane w oparciu na to jaki rodzaj diety wybierzesz. Każda z nich jest podzielona na kilka poziomów kalorycznych. Zaczynając od 1500kcal, a kończąc na aż 4000kcal.

Ważnym elementem w przypadku chęci skorzystania z diety pudełkowej, jest znajomość swojego zapotrzebowania na makro składniki. Dzięki temu będziesz mógł dopasować idealny pakiet, który pozwoli Ci schudnąć, przytyć lub utrzymać wagę. Znając swoje zapotrzebowanie na poszczególne makro składniki, będziesz mógł również uniknąć niedoboru niektórych witamin oraz minerałów.

W przypadku osób aktywnych bardzo ważne jest jedzenie o odpowiedniej porze. Dzięki temu, człowiek cały czas ma energie do działania, a co najważniejsze – treningu. Większość firm posiada w swojej ofercie możliwość wyboru diety wegańskiej, wegetariańskiej, ketogenicznej lub bezglutenowej. Dzięki temu, klient będzie mógł wybrać pakiet, który spełni jego oczekiwania.

Jaki jest koszt diety pudełkowej?

Jednym z pytań, które pewnie sobie zadajesz, jest to ile kosztuje dieta pudełkowa. Koszt jest zależny od wielu czynników takich jak, rodzaj diety, ilość posiłków oraz ich kaloryczność. Podstawowa dieta złożona z 5 posiłków kosztuje od 48 do około 80 zł dziennie. Na cenę tą składa się, przygotowanie posiłków ze świeżych składników, spakowanie ich do osobnych pudełek oraz dostarczenie ich do klienta. Coraz częściej firmy zajmujące się cateringiem dietetycznym oferują darmową poradę dietetyka przed wyborem rodzaju diety oraz w trakcie korzystania z diety pudełkowej. Dzięki temu wiadomo, czy aktualna dieta jest odpowiednia, czy może zbyt kaloryczna. Miesięczny koszt cateringu dietetycznego oscyluje w przedziale od 1450 zł do 2400 zł za 5 posiłków dziennie w zależności od pakietu, który wybierzesz. Inwestując w produkt zyskujesz smaczne i zdrowe jedzenie dostarczone codziennie pod twoje drzwi oraz czas, który normalnie poświęciłbyś na przygotowanie posiłków na cały dzień.

[Głosów:3    Średnia:4.3/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ