Kosmetyczki, masażyści, trenerzy – gdzie znaleźć sprawdzonych specjalistów?

0
1100
Kosmetyczki, masażyści, trenerzy - gdzie znaleźć sprawdzonych specjalistów

Chcąc dbać o zdrowie i kondycję własnego ciała warto raz na jakiś czas udać się do specjalisty. Zabiegi kosmetyczne, układanie planów treningowych czy masaże sportowe – to wszystko powinni wykonywać profesjonaliści, których renoma poświadczona jest opiniami innych klientów. Od teraz o zdrowię i urodę można zadbać na Fixly.pl.

Fixly to najmłodszy serwis Grupy OLX, który umożliwia szybkie oraz łatwe znalezienie wykonawcy. Wcześniej kojarzył się głównie z usługami budowlanymi i remontowymi, teraz jednak znacznie rozszerzył zakres dostępnych kategorii. Na Fixly można obecnie zlecić m.in. umówić się na wizytę w gabinecie kosmetycznym lub u fryzjera, zrobić manicure, makijaż permanentny, znaleźć sprawdzonego dietetyka, trenera personalnego, czy nawet szkołę tańca.

Jak podkreślają przedstawiciele Fixly, zmiana wynika nie tylko z faktu rosnącej popularności serwisu, ale także zaplanowanej wcześniej strategii rozwoju, która opierała się o stopniowe rozszerzanie zakresu usług o kolejne branże. W sumie na Fixly można wybierać z ponad 400 usług, podzielonych na 20 różnych kategorii.

Działanie serwisu pozostało bez zmian. Wystarczy wybrać odpowiednią usługę i dodać zapytanie, a serwis połączy użytkownika z wykonawcami, którzy są zainteresowani realizacją zlecenia. Przed podjęciem decyzji można porozmawiać z każdym ze specjalistów oraz przejrzeć ich profile, gdzie znajdują się opis prowadzonej działalności, galeria zdjęć oraz średnia ocen i opinie od wcześniejszych klientów. Dzięki nim można sprawdzić, co o danym wykonawcy piszą osoby, które już skorzystały z jego lub jej usług, co dla wielu osób stanowi kluczowy czynnik przy wyborze.

Nowe usługi to również możliwość znalezienia nowych zleceń dla kolejnych firm oraz pojedynczych profesjonalistów czy freelancerów. Z modelu działania serwisu, który doskonale sprawdził się w przypadku fachowców od budowy i wykończeń, mogą teraz korzystać dietetycy, wizażystki, fotografowie, trenerzy personalni, zespoły weselne, czy też fryzjerki. Wystarczy zarejestrować konto i wybrać odpowiednią kategorię. Korzystać można z Fixly zarówno w przeglądarce, jak i za pomocą aplikacji mobilnej, która umożliwia wygodne przeglądanie oraz odpowiadanie na dostępne zlecenia.

Sprawdź na https://fixly.pl/.

[Głosów:0    Średnia:0/5]
PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułLaserowe odmładzanie twarzy
Następny artykułCo oznaczają kamienie szlachetne w biżuterii?
Redakcja ProHelvetia.pl
Tematyka prozdrowotna to nasza pasja. Kochamy zdrowo jeść, a sport pomaga nam odreagować od codziennego stresu. Mamy nadzieję, że choć trochę uda nam się zmienić Twoje nawyki :-)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ