Kule do kąpieli – gdzie kupić?

0
2497
Kule do kąpieli - gdzie kupić?

Niektórzy na co dzień korzystają z szybkiego prysznica, ale warto od czasu do czasu zanurzyć się w ciepłej wodzie na dłużej. Kąpiel w wannie nie tylko fantastycznie odpręża i pozwala zregenerować siły, ale także dokładnie oczyszcza skórę. Może nawet ją ładnie nawilżyć i odżywić. Tak się dzieje, kiedy do wody wrzucimy aromatyczną kulę do kąpieli.

Nowe oblicze kąpieli w wannie

Producenci kosmetyków przeznaczonych do kąpieli prześcigają się w coraz to lepszych pomysłach na wyroby, które umilą chwile spędzone w wannie, a przy okazji dobrze wpłyną na stan skóry. Jednym z takich hitów w ostatnim czasie są kule do kąpieli, które wrzucone do ciepłej wody zaczynają syczeć, musować i pojawia się piana.

Te efekty są wynikiem reakcji sody oczyszczonej i kwasku cytrynowego pod wpływem kontaktu z wodą. Już to wygląda dość spektakularnie i szczególnie dzieci są zachwycone widowiskiem. Jednocześnie całą łazienkę wypełnia oszałamiający zapach. Jaki? To zależy od konkretnych składników, a w zasadzie wykorzystanego naturalnego olejku eterycznego. Kąpiel z kulą musującą świetnie oczyści, odżywi i nawilży każdy rodzaj skóry, a także pozostawi na niej przyjemny zapach.

W jakim sklepie zakupić kule do kąpieli?

W zasadzie należałoby zapytać, gdzie kupić wysokiej jakości bomby kąpielowe gwarantujące bezpieczne użytkowanie i brak relacji alergicznych. To ważna uwaga, ponieważ są dostępne kule, które mogą powodować zaczerwienia na skórze czy wysypkę. Tak się dzieje, kiedy kupuje się wyrób w bardzo korzystnej cenie i nie sprawdza się jego składu. Masowo produkowane kule kąpielowe zawierają często mnóstwo alergizujących, wręcz niebezpiecznych dla zdrowia składników. Można je nabyć nawet w zwykłych marketach na działach drogeryjnych. Cena bywa naprawdę kusząca.

kula do kąpieli

Nie warto jednak ryzykować i lepiej decydować się na wysokiej jakości kule do kąpieli wykonywane ręcznie, które wyróżniają się bezpiecznym składem. Najszybciej i zarazem najprościej kupić je w sklepach internetowych np. https://candybath.pl/Kapiel-i-Prysznic/Kule-do-Kapieli. Wybór może być trudny jedynie ze względu na bardzo różnorodny wygląd, ale i kompozycje zapachowe. Dlatego najczęściej nie kończy się na jednej kuli.

Źródło:

Sklep internetowy Candy Bath
Stanisława Moniuszki 3/5, 21-500 Biała Podlaska
https://candybath.pl

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ