Laserowe obkurczanie pochwy

0
1746
rewitalizacja
fot. Pixabay.com

Poród nie pozostaje obojętny na ciało kobiety. Poza dodatkowymi kilogramami, rozstępami często zastanawiamy się jak będzie wyglądało nasze życie intymne gdy dziecko przyjdzie na świat. W przypadku gdy seks nie jest z tego powodu satysfakcjonujący, warto pomyśleć o laserowej rewitalizacji pochwy.

Przeczytaj też: http://www.manukazdrowie.pl/laserowa-rewitalizacja-pochwy-na-czym-polega/

Jak wygląda zabieg?

Jest to zabieg mało inwazyjny i polega na podgrzaniu błony która dzięki temu staje się grubsza a efekcie pochwa ciaśniejsza. Zabieg trwa około 15 minut i jest bezbolesny. Dodatkowo poprawi się nasze nawilżenie, ze względu na pobudzenie śluzówki do pracy. Po zabiegu należy stosować żel zawierający estrogeny oraz zrezygnować ze współżycia na 4 tygodnie. Obowiązkowa jest również wizyta kontrolna zgodnie z zaleceniem lekarza wykonującego zabieg.

Czy każda z nas może wykonać zabieg?

Zabieg nie może być wykonany w ciąży, podczas karmienia a także w czasie miesiączki. Dodatkowo przeciwskazaniem są niewyleczone infekcje oraz choroby nowotworowe oraz przyjmowanie niektórych leków. Nie mniej jednak w momencie gdy pozwala na to nasz stan zdrowa, zabieg ten poprawi jakość naszego życia.

Przeczytaj też: http://www.zrodlozdrowia.pl/wlosy-pelne-blasku/

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ