Powiększanie i modelowanie ust kwasem hialuronowym – czy warto wykonać?

0
1584
powiększanie i modelowanie ust - na czym polega?

Zabiegi z wykorzystaniem kwasu hialuronowego, są w obecnych czasach niesamowicie popularne. Za pomocą takiego kwasu możemy powiększyć usta, wymodelować je, zlikwidować zmarszczki, czy skorygować kształt żuchwy. Zabiegi z wykorzystaniem kwasu hialuronowego są bezpieczne, po około 6-12 miesiącach kwas się wchłania i wtedy należy powtórzyć zabieg.

Efekty po powiększeniu i modelowaniu ust kwasem hialuronowym

Powiększanie ust kwasem hialuronowym, to nie tylko zwiększenie ich objętości. Osoba, która wykonuje taki zabieg stara się, żeby wymodelować usta tak, by były dopasowane do kształtu twarzy klientki.

Poprzez modelowanie ust jesteśmy w stanie wyrównać ich asymetrię, jeżeli występuję oraz zwiększyć wyłącznie jedną wargę, jeżeli jest mniejsza w stosunku do drugiej. Modelowanie ust wykonane przez profesjonalistę opiera się na wydobyciu naturalnego piękna i podkreśleniu całościowego wyglądu.

Przeczytaj też: http://www.pracowniapiekna.pl/pekajace-piety-jakie-sa-przyczyny/

Powiększanie i modelowanie ust – na czym polega?

Przed wykonaniem zabiegu powiększenia i modelowania ust, z klientką przeprowadzona jest konsultacja, na której zostaje przeprowadzony wywiad dotyczący stanu zdrowia. Po takiej rozmowie lekarz jest w stanie stwierdzić, czy klientka kwalifikuje się do zabiegu, czy nie ma żadnych przeciwskazań.

Przed zabiegiem z wykorzystaniem kwasu hialuronowego, lekarz podaje znieczulenie. Usta są częścią ciała, która jest mocno unerwiona, dlatego wykonanie zabiegu bez znieczulenia jest nierealne.

Do zabiegu powiększania i modelowania ust powszechnie stosuje się kwas hialuronowy. Jego zaletą jest rozpuszczalność po określonym czasie oraz fakt, że jest dobrze tolerowany przez organizm ludzki. Kwas hialuronowy sprawia, że usta są pełniejsze, bardziej nawilżone oraz podkreślone.

Kwas hialuronowy jest wstrzykiwany do ust, za pomocą cienkiej igły. Zwykle należy wykonać kilkanaście wkłuć. Po aplikacji kwasu hialuronowego lekarz wykonuję masaż ust, dzięki czemu kwas równomiernie się rozłoży. Od razu po zabiegu usta są trochę opuchnięte, mogą pojawić się zasinienia lub krwiaki. Po kilku dniach wszystko zniknie i można się cieszyć nowymi ustami.

Zbyt częste powiększanie i modelowanie ust za pomocą kwasu hialuronowego może doprowadzić do pojawienia się zwłóknień i nadmiaru błony śluzowej. Dlatego należy poddawać się takim zabiegom z rozsądkiem.

Źródło: https://www.tamjestfajnie.pl/

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ