Scanner Cell – na tropie pasożytów, toksyn i alergenów

0
3505
Scanner Cell – na tropie pasożytów, toksyn i alergenów

Wystarczy proste i nieinwazyjne badanie urządzeniem Scanner Cell, żeby sprawdzić, czy w organizmie obecne są pasożyty, toksyny lub alergeny. To jednak nie wszystkie zalety tej aparatury.

Do czego służy?

Scanner Cell to urządzenie do komputerowego biorezonansu ludzkiego organizmu, co odbywa się poprzez badanie elektrodermalne, vega test. Pozwala na ustalenie, czy w organizmie znajdują się pasożyty, niebezpieczne dla zdrowia toksyny lub czy osoba badana ma alergię albo tendencję do jej rozwinięcia się. Oprócz tego, urządzenie jest również w stanie zweryfikować zaburzenia czynności narządów oraz wykryć zmiany zachodzące w organizmie już na etapie komórkowym, a będące początkiem rozwijającej się choroby. Pomoże także wyłapać niedobory witamin i minerałów oraz okaże się przydatne w komponowaniu indywidualnych programów żywieniowych, suplementacyjnych i treningowych.

Funkcje urządzenia Scanner Cell

Do głównych funkcji, jakie posiada urządzenie, należy:

  • trójwymiarowy obraz skanowanych organów,
  • analiza wskaźników biochemicznych,
  • analiza entropiczna – monitoring stopnia zaawansowania choroby,
  • vegetotest – ocena negatywnych i pozytywnych czynników chorobotwórczych lub terapii,
  • podstawowa funkcja terapii.

Urządzenie posiada dotykowy wyświetlacz i jest zintegrowane z komputerem oraz monitorem. Może także pełnić funkcję stacjonarnego komputera – jest zaopatrzone w 4 wyjścia USB, co umożliwia podpięcie do niego innych urządzeń.

Kto może zostać zdiagnozowany?

W związku z tym, że badanie prowadzone przy użyciu Scanner Cell jest nieinwazyjne i bezpieczne, może być stosowane u wszystkich pacjentów, niezależnie od wieku i stanu zdrowia. Wyjątkiem są osoby posiadające rozrusznik serca, chorzy na padaczkę, a także kobiety w ciąży lub będące w trakcie menstruacji.

Scanner Cell – gdzie kupić?

Dystrybutorem oryginalnych urządzeń do diagnostyki organizmu, w tym Scanner Cell, jest Evitum. Oferta – oprócz samej aparatury – zawiera także szkolenia z obsługi sprzętu we wskazanym przez nabywcę miejscu, a także serwis urządzenia. Szczegóły: http://evitum.pl/

[Głosów:2    Średnia:5/5]
PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułWoski Yankee Candle – Poradnik zakupowy
Następny artykułNowoczesne aparaty ortodontyczne
Redakcja ProHelvetia.pl
Tematyka prozdrowotna to nasza pasja. Kochamy zdrowo jeść, a sport pomaga nam odreagować od codziennego stresu. Mamy nadzieję, że choć trochę uda nam się zmienić Twoje nawyki :-)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ