Włosy szybko odrastają po goleniu, a w dodatku wrastają w skórę? Twój problem rozwiąże jedynie epilacja laserowa

0
1888

Laser, który wreszcie spełnia oczekiwania klientów Wszystkie kobiety znają ból odrastających po kilku dniach włosków, podrażnionej i zaczerwienionej skóry, a czasem alergicznej wysypki na obszarach poddawanych depilacji.

Metodę laserowego usuwania włosów znamy już od kilku lat. Jednak wiele z nas z niej rezygnuje. Do najczęstszych powodów należą kwestie finansowe, ryzyko wystąpienia skutków ubocznych czy możliwość pracy jedynie w okresie jesienno-zimowym. Technologia z dnia na dzień idzie do przodu, aby rozwiązać wszelkie problemy klientów. Z tego powodu powstał laser diodowy The Epi Lab, którego efektami jesteśmy zachwyceni.

Epilacja laserowa to najlepsza i najefektywniejsza metoda usuwania włosów. Udoskonaleniem jest możliwość pracy o każdej porze roku, nawet wiosną i latem. Wszystko dzięki najnowszym rozwiązaniom, które posiada laser The Epi Lab. Należy do nich przede wszystkim system ABS, dzięki któremu nie musimy się obawiać o poparzenia. Oprócz tego, wprowadzono nowy rodzaj deponowania plamki lasera na skórze tzw. ogniskowanie TAPER. Homogeniczna plamka lasera chroni pacjenta przed ryzykiem wystąpienia skutków ubocznych związanych z wykonywaniem zabiegu. Ogromnym udoskonaleniem, które doceniają zwłaszcza kobiety jest całkowita bezbolesność lasera. Wszystko za sprawą przełomowego potrójnego systemu chłodzenia. Jeśli wciąż męczysz się z bólem podczas depilacji depilatorem czy woskiem, pomyśl nad skuteczniejszą – i jak się okazuje – bezbolesną metoda usuwania owłosienia.

A skuteczność? Czasem słyszymy, że usuwanie włosów za pomocą lasera nie dało efektu. Jednak nie oczekujmy magii, że po dwóch zabiegach pozbędziemy się włosków na zawsze. Przede wszystkim, należy podkreślić, że epilację musimy wykonywać tylko w momencie fazy wzrostu włosa. Po drugie, wszystko zależy od obszaru skóry, grubości i koloru włosa. Trudniej włosy będzie usunąć w okolicach bikini. Jednak laser The Epi Lab emituje dwie długości fal: 810 nm oraz 950 nm. Hybrydowe połączenie dwóch głowic lasera daje rewelacyjne efekty. Z tego względu, epilacja jest skuteczna nawet na dość problematycznych obszarach, jak na przykład okolice intymne.

Bezpieczeństwo, bezbolesność oraz skuteczność w jednym
Innowacyjne rozwiązania, w które wyposażony jest laser The Epi Lab spełniają nasze wszelkie oczekiwania. Nie musimy martwić się już o ryzyko poparzeń, o fototyp naszej skóry, o bolesność i efektywność. Dodatkowo, możemy zabiegi wykonywać o każdej porze roku. Obecnie laser The Epi Lab jest najlepszym laserem diodowym do usuwania owłosienia z każdego obszaru ciała. Z powodzeniem stosuje się go także do redukcji rumienia, leczenia trądziku oraz grzybicy paznokci.

[Głosów:2    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ