Polacy znaleźli nowy sposób na zarabianie. Sieci franczyzowe są teraz bardzo popularne. Czyżbyśmy nabrali chęci na biznes, ale potrzebowali dodatkowej stabilności i „pleców” w postaci silnej marki? Przekonajmy się, czy franczyza się opłaca w 2020.
Franczyza 2020 – czy się opłaca?
Globalizacja sprzyja niestandardowym metodom prowadzenia biznesu. Komunikacja pomiędzy oddziałami nie wystarcza – liczą się niezależni liderzy, którzy będą prowadzić działalność w każdych warunkach. Takie osoby przeważnie zarabiają jako franczyzobiorca. Ich rolą jest kierowanie oddziałem danej marki i zdobywanie nowych klientów.
Działalność franczyzowa może się opłacać, jeśli dotrzymujemy kroku nowym trendom. To my podejmujemy kluczowe decyzje, a od sprzedaży usług i artykułów zależy nasze wynagrodzenie. Dlatego trudno jest jednoznacznie odpowiedzieć na pytanie: „czy się opłaca?”. To zależy od wielu czynników.
Marka Żabka wprowadziła dochód netto domyślny, który wynosi aż 16 000 złotych. To specjalna oferta, która dotyczy nowych franczyzobiorców. Zapewniana jest im odpowiednia edukacja i wsparcie merytoryczne, dzięki któremu są w stanie utrzymać wysoki standard placówki. Czy warto pracować za 16 000 złotych netto miesięcznie? Nie nam oceniać, ale to zarobki dosyć imponujące.
Żabka franczyza zarobki – oszałamiające 16 000 złotych na rękę
W innych branżach trudno jest dostać aż tyle. Wystarczy, że wpisujemy się w ogólny profil kandydata, a już mamy ogromne szanse, by zostać franczyzobiorcą. Próg wejścia jest praktycznie żaden. By jednak móc zarabiać z franczyzy, trzeba mieć pewien komplet cech. Omówmy je po kolei.
- Franczyza Żabka wymaga, aby kandydat był ambitny, przedsiębiorczy i gotowy do działania.
- By pracować we franczyzie Żabka, należy wykazywać naturalne zdolności przywódcze. Jeśli jesteś liderem, to miejsce dla ciebie.
- Żabka wymaga także 5 000 złotych wpłaty na start, która pokryje koszty niektórych produktów, wynagrodzeń dla pracowników w pierwszym miesiącu i inne niewielkie wydatki.
Co dostajemy w zamian?
Żabka daje nam dostęp do swojej sieci dostawców. Możemy zamawiać towary za darmo i doposażać półki w naszym sklepie o ulubione produkty Polaków.
Franczyza Żabka udziela nam merytorycznego wsparcia w trakcie rozwijania biznesu. Żabka to sieć, która dysponuje gotowymi rozwiązaniami marketingowymi. My nie musimy się promować, franczyzodawca zrobi to za nas.
Będąc franczyzobiorcą Żabki, możesz liczyć na zatowarowany, w pełni wyposażony sklep od samego początku działalności. To duży atut – niczym nie musisz się zajmować, przychodzisz „na gotowe”.
Żabka franczyza zarobki – 2020, pandemia, kryzys, a rynek wciąż stabilny
Praca w Żabce może być metodą na pandemię koronawirusa. Rynki mocno odczuwają skutki kryzysu. Jednak zawsze jest tak, że ludzie muszą coś jeść, dlatego sklepy spożywcze przez dłuższy czas jeszcze będą trzymały się całkiem dobrze. Franczyza Żabka to nie tylko sklepy spożywcze, ale też kawiarnie i punkty odbioru paczek. Zostając franczyzobiorcą firmy Żabka, mamy szansę na uzyskanie dobrego dochodu, bo klientów i tak nie brakuje. Konsumujemy podobnie jak wcześniej, a niedziele niehandlowe przyczyniają się do zwiększenia ruchu w niektórych sklepach właśnie w weekend. Jeśli klientów ci nie zabraknie, to jedyne, czego może zabraknąć, to chęci. Jeśli jednak cechuje cię ambicja i chęć zmieniania świata wokół siebie – zainteresuj się franczyzą. To ciekawa ścieżka kariery.