Jaka hulajnoga Scoot and Ride dla 3 letniego dziecka?

0
503
Scoot and Ride

Niemal każdy trzylatek z chęcią wskoczy na hulajnogę i wyruszy na podbój parkowych alejek lub osiedlowych chodników. Jeśli chcesz, by zabawa sprawiała mu frajdę, ale była przy tym bezpieczna, zainwestuj w sprzęt o przemyślanej konstrukcji, wyprodukowany z dobrej jakości materiałów. Takie hulajnogi produkuje m.in. firma Scoot and Ride. W ofercie marki znajdziesz kilka modeli hulajnóg stworzonych z myślą o najmłodszych dzieciach. Która wersja tego typu sprzętu będzie najlepsza dla trzylatka?

Hulajnogi Highwaykick 1

Podstawową wersją dziecięcej hulajnogi Scoot and Ride są dwufunkcyjne modele Highwaykick 1 z regulowanym siedziskiem. To sprzęt, który w przypadku najmłodszych dzieci z powodzeniem zastąpi tradycyjny jeździk, a starszym dzieciom zapewni możliwość szybkiej jazdy po równych i twardych nawierzchniach, pełniąc funkcje stabilnej hulajnogi. Pojazdy z serii Highwaykick 1 wyposażone są w trzy kółka, dzięki czemu mogą korzystać z nich dzieci małe, dwu i trzyletnie, które mogą mieć problem z utrzymaniem równowagi na hulajnodze klasycznej, dwukołowej. Dodatkowo dla zwiększenia komfortu i bezpieczeństwa jazdy hulajnogi tej serii zostały wyposażone w opatentowany system redukujący możliwość wywrotki na nierównej nawierzchni lub utknięcia koła w zagłębieniu terenu. To prosty w obsłudze i niezwykle stabilny sprzęt, który rośnie wraz z dzieckiem, łatwo dostosowując się do jego potrzeb.

Hulajnogi Highwaykick 2 Lifestyle i Highwaykick 3 LED

Z myślą o nieco starszych dzieciach firma Scoot and Ride przygotowała zmodyfikowane wersje trójkołowych hulajnóg Highwaykick 2 i 3. To pojazdy o nowoczesnym wyglądzie, z dodatkowymi akcesoriami. W modelach trójkołowych hulajnóg Highwaykick 2 Lifestyle zastosowano niewielki schowek, który został umieszczony w przedniej części pojazdu. Natomiast w hulajnogach Hiqhwaykick 3 LED zastosowano świecące kółka, dzięki czemu korzystające z pojazdu dziecko jest lepiej widoczne na chodniku lub parkowej ścieżce, gdy zaczyna się ściemniać, przy pochmurnej pogodzie i po zmroku. Oba modele hulajnóg są optymalnym wyborem dla dzieci od trzeciego roku życia, ale mogą korzystać z nich również dzieci nieco starsze.

Jeśli szukasz stabilnego pojazdu dla malucha, możesz zdecydować się na zakup dwufunkcyjnej hulajnogi Highwaykick 1 Scoot and Ride z regulowanym siedziskiem lub wybrać sprzęt pozbawiony fotelika, ale wciąż wyposażony w dwa przednie kółka, ze schowkiem lub świecącymi kółkami, co wpływa na poprawę bezpieczeństwa zabawy na świeżym powietrzu, zwłaszcza w godzinach wieczornych i przy niesprzyjającej aurze.

[Głosów:1    Średnia:4/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ