Jednodniowa farba do włosów – sprawdź, jaki kolor jest dla ciebie!

0
1771
Jednodniowa farba do włosów

Włosy jako element image’u zwykle najczęściej ulegają modyfikacjom. Ich modelowanie, ścinanie i farbowanie nic nie boli, a za to daje spektakularne efekty! Inny niż naturalny kolor włosów potrafi w mig odmienić kobietę. Bardzo często koloryzację stosuje się jako patent na odmłodzenie – dobrze dopasowany kolor potrafi naprawdę odjąć lat! A jak go przetestować? Jednodniowa farba do włosów daje odpowiedź, której szukasz!

Przetestuj swój nowy wygląd

Osoby o chłodnym odcieniu cery i jasnej oprawie oczu mają jasne włosy i nie zawsze będzie im pasował ciemny kolor. Warto jednak spróbować, nawet jeśli nie z kasztanowym brązem, to może przynajmniej z ciemniejszym odcieniem blond. Tak naprawdę nie wiesz, jak będziesz wyglądać w nowym kolorze, dopóki go na siebie nie nałożysz i nie przejrzysz się w lustrze. Może to być jednak trochę ryzykowne, dlatego jednodniowa farba do włosów to świetne rozwiązanie! Wybierając farbę dobrej marki, można liczyć na duże bogactwo barw i wybrać nawet kilka różnych kolorów i odcieni do przetestowania. Zaletą farby jednodniowej jest możliwość jej spłukania już po jednym myciu. W ten sposób nawet codziennie możesz testować nowe kolory – różowy, fioletowy, brąz, a może rudy? Wszystko jest w zasięgu ręki!

Jednodniowa farba do włosów i jej zalety

Nie da się ukryć, że kosmetyki do koloryzacji są środkiem, który znacząco zmienia image kobiety. Z uroczej blondynki może ona stać się rudą pięknością lub zniewalającą szatynką. I na odwrót – kobiety często farbują się na blond, gdyż uważają, że ten kolor odejmie im lat i odświeży wizerunek. Tak naprawdę jednak trudno określić, jak dana osoba będzie wyglądała w konkretnym kolorze włosów, dopóki ich nie pofarbuje. Jednodniowa farba do włosów jest odpowiedzią na najbardziej palące potrzeby kobiet w tym zakresie. Pomaga sprawdzić się w danym kolorze włosów, a gdyby okazało się, że nie pasuje – szybko się zmywa i nie pozostawia po sobie śladu. Tego typu farba jest nieinwazyjna – nie wnika w strukturę włosa, dlatego też nie niszczy go. To kolejny argument, aby pozwalać od czasu do czasu nastoletnim córkom pobawić się w samodzielną koloryzację na czas weekendu i cieszyć się ich nowym wyglądem! Skoro taka farba nie niszczy włosów, to można sobie pozwolić nawet na to, aby codziennie mieć inny kolor – to rewelacyjny produkt dla kobiet, które chcą bądź muszą codziennie zmieniać wizerunek, na przykład dla aktorek!

[Głosów:2    Średnia:3.5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ