Podnośnik pacjenta Eagle 620 Vermeiren

0
1179

Podnośniki transportowo-kąpielowe to urządzenia, które w swym założeniu mają pomagać w opiece nad osobami niepełnosprawnymi, pacjentami leżącymi, z deficytami ruchu czy seniorami. Pielęgnacja tych osób to szlachetne zajęcie, jednak niezwykle trudne i wymagające. Pomoc staje się tu więc niezbędna i absolutnie konieczna, ponieważ w służbie innym należy także zachować własne zdrowie. Podnośnik pacjenta Eagle 620 Vermeiren stanowi zatem konkretne odciążenie i zapewnia komfort zarówno osobie niepełnosprawnej, jak i jej opiekunom.

Jakość i bezpieczeństwo

Podnośnik pacjenta Eagle 620 prezentuje najwyższą jakość wykonania i jest przykładem uniwersalnego zastosowania tego typu urządzeń. Został wyposażony w kółka z hamulcem, co zapewnia szeroką funkcjonalność oraz możliwość transportu chorego pomiędzy pomieszczeniami. Podnośniki są często wykorzystywane nie tylko do unoszenia chorego z łóżka czy wózka inwalidzkiego, ale służą również do kapieli. Za sprawą nosidła i materiału z jakiego zostało wykonane, można je używać podczas kąpieli. Poliester przepuszcza wodę, szybko schnie zachowując swoje właściwości higieniczne.

Mobilny podnośnik

Mobilny podnośnik

Podnośniki kąpielowo-transportowe nie muszą być wykorzystywane wyłącznie w jednym miejscu. Są to bowiem lekkie konstrukcje składane, zajmujące po złożeniu niewielką ilość przestrzeni. Doskonale posłużą więc pielęgniarkom, które sprawują opiekę nad kilkoma pacjentami jednocześnie i zmuszone są to transportowania urządzenia w bagażniku pojazdu. Ich rozłożenie zajmuje tylko chwilę.

Komfort użytkowania

Podnośniki prezentują bardzo szeroki zakres ruchu, ponieważ umożliwiają uniesienie pacjenta nie tylko z łóżka, ale także z podłogi. Ma to ogromne znaczenie w klinikach rehabilitacyjnych, gdzie z racji wykonywanych ćwiczeń, pacjent przyjmuje najróżniejsze pozycje. Urządzenie zostało tak skonstruowane, aby wszelkie elementy mogły być jak najbardziej ruchome. Przykładem jest tu choćby rama jezdna gwarantująca płynną regulację oraz zapewniająca stabilność poprzez odpowiednie dostosowanie rozstawu.

Jak wybrać podnośnik?

Najprostszym rozwiązaniem jest zasięgnięcie porady w profesjonalnym sklepie ze sprzętem rehabilitacyjnym Prolifter, gdzie uzyska się również informacje dotyczące dofinansowania podnośnika z programu PFRON. Przed zakupem warto znać choćby wagę i gabaryty użytkownika, aby dostosować udźwig urządzenia, ponieważ na rynku dostępne są różne modele odpowiadające konkretnym potrzebom.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ