TENA wkładki na nietrzymanie moczu – kiedy stosować i jakie wybrać

0
1059
TENA wkładki na nietrzymanie moczu

TENA wkładki na nietrzymanie moczu to dobre rozwiązanie przy lekkim i kropelkowym nietrzymaniu moczu. Problem ten, choć nie nadmiernie nasilony, może skutecznie utrudniać codzienne życie i sprawiać, że dotknięta nim osoba stopniowo rezygnuje z dotychczasowych aktywności w obawie, że otoczenie coś zauważy czy wyczuje. TENA wkładki na nietrzymanie moczu w prosty i dyskretny sposób sprawiają, że dolegliwość przestaje być kłopotliwa i można żyć jak dotychczas, a nawet z powodzeniem uprawiać sport.

TENA wkładki na nietrzymanie moczu – kiedy stosować?

TENA wkładki na nietrzymanie moczu przeznaczone są dla osób z kropelkowym nietrzymaniem moczu oraz przy lekkim nasileniu tej dolegliwości. Są cienkie, właściwie niewidoczne pod bielizną i mają wkład chłonny, który skutecznie zabezpiecza bieliznę przed zabrudzeniem, a skórę przed wilgocią. Mają także system ochrony przed powstawaniem nieprzyjemnego zapachu, co dla wielu osób z nietrzymaniem moczu stanowi duży problem i sprawia, że rezygnują ze spotkań towarzyskich i aktywności poza domem.

TENA wkładki na nietrzymanie moczu stosować można na co dzień, do pracy, przy uprawianiu sportu oraz na wyjścia towarzyskie. TENA wkładki na nietrzymanie moczu Super Slim są całkowicie niezauważalne nawet pod bielizną, z powodzeniem można zatem założyć je nawet pod bardzo obcisłe ubranie. Stosowanie wkładek podnosi komfort psychiczny i fizyczny (skóra okolic intymnych pozostaje czysta i sucha).

TENA wkładki na nietrzymanie moczu – jakie wybrać?

TENA wkładki na nietrzymanie moczu  są dostępne w kilku rodzajach. Poszczególne produkty różnią się stopniem chłonności wkładu. Dla osób z kropelkowym nietrzymaniem moczu odpowiednie będą wkładki TENA „Light”. Przy bardziej nasilonej dolegliwości warto sięgnąć po  TENA wkładki „Medium” oraz „Normal”. Na noc lub gdy wkładki będą noszone przez dłuższy czas, na przykład w trakcie podróży, najlepiej wybrać bardziej chłonne TENA wkładki „Super”/ „Maxi”.

Wyższy stopień chłonności wkładki oznacza, że można ją nosić dłużej oraz że wkładka sprawdzi się przy bardziej nasilonym stopniu dolegliwości. Dla lepszego zabezpieczenia brzegów bielizny przed zabrudzeniem można wybrać wkładki ze skrzydełkami TENA „Wings”.

Na noc przeznaczone są specjalne wkładki na nietrzymanie moczu TENA „Night” z maksymalnie chłonnym wkładem. Dla większego komfortu można też na czas snu zastosować majtki chłonne.

TENA wkładki na nietrzymanie moczu są także dostępne w wersjach dla mężczyzn. Wkładki dla panów mają anatomiczny kształt i są całkowicie niewidoczne pod ubraniem, a przy tym bardzo skuteczne.

TENA wkładki na nietrzymanie moczu – czym różnią się od zwykłych podpasek?

TENA wkładki na nietrzymanie moczu różnią się od podpasek jedynie wkładem chłonnym, nie grubością, nawet w przypadku produktów przeznaczonych na noc.

Są dyskretne – o tym, że je nosimy, wiemy jedynie my sami – natomiast efektywnie chronią przed wilgocią skórę i bieliznę, zapewniając komfort i długotrwałe poczucie bezpieczeństwa.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ